MIC39150-1.65BU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC39150-1.65BU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-3
Arkusze danych: MIC39150-1.65BU.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC39150-1.65BU
Part Number MIC39150-1.65BU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-3 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 40007 pcs Arkusz danych MIC39150-1.65BU.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.65V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1.5A TO-263-3
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania -