MIC39100-3.3BS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39100-3.3BS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC39100-3.3BS
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
Arkusze danych: MIC39100-3.3BS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
780 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC39100-3.3BS
Part Number MIC39100-3.3BS Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 79449 pcs Arkusz danych MIC39100-3.3BS.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.63V @ 1A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 16V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-223 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223
Obecny - Wyjście 1A Funkcje sterowania -