MIC3775-1.65BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3775-1.65BMM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC3775-1.65BMM
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP
Arkusze danych: MIC3775-1.65BMM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC3775-1.65BMM
Part Number MIC3775-1.65BMM Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 1.65V 750MA 8MSOP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 95134 pcs Arkusz danych MIC3775-1.65BMM.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 750mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 1.65V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet 8-MSOP Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature Opakowania Tube
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 750mA 8-MSOP
Obecny - Wyjście 750mA Funkcje sterowania Enable