MIC37501-3.3BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37501-3.3BR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC37501-3.3BR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 5A SPAK-7
Arkusze danych: MIC37501-3.3BR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
192 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC37501-3.3BR
Part Number MIC37501-3.3BR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A SPAK-7 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 17057 pcs Arkusz danych MIC37501-3.3BR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet S-PAK-7 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case SPak-7 (7 leads + Tab) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A S-PAK-7
Obecny - Wyjście 5A Funkcje sterowania Enable