MIC37300-3.3WR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37300-3.3WR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC37300-3.3WR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-3
Arkusze danych: MIC37300-3.3WR.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC37300-3.3WR
Part Number MIC37300-3.3WR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58339 pcs Arkusz danych MIC37300-3.3WR.pdf
Spadek napięcia (Max) - Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet S-PAK-3 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2268
MIC37300-3.3WR-ND
MIC3730033WR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A S-PAK-3
Obecny - Wyjście 3A Funkcje sterowania -