MIC37151-2.5WR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37151-2.5WR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC37151-2.5WR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SPAK-5
Arkusze danych: MIC37151-2.5WR.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC37151-2.5WR
Part Number MIC37151-2.5WR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SPAK-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73673 pcs Arkusz danych MIC37151-2.5WR.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.5V @ 1.5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 6V
Dostawca urządzeń Pakiet S-PAK-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Opakowania Tube
Package / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2262
MIC37151-2.5WR-ND
MIC3715125WR
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A S-PAK-5
Obecny - Wyjście 1.5A Funkcje sterowania Enable
Podstawowy numer części MIC37151-2.5
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC37151-3.3BR TR
MIC37151-3.3BR TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SPAK-5