MIC29501-3.3BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29501-3.3BT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC29501-3.3BT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-5
Arkusze danych: MIC29501-3.3BT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
150 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC29501-3.3BT
Part Number MIC29501-3.3BT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 13133 pcs Arkusz danych MIC29501-3.3BT.pdf
Spadek napięcia (Max) 0.6V @ 5A Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 26V
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria -
Funkcje ochronne Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Transient Voltage Opakowania Tube
Package / Case TO-220-5 PSRR -
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220-5
Obecny - Wyjście 5A Funkcje sterowania Enable