MIC2003-1.2YM5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2003-1.2YM5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC2003-1.2YM5
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
Arkusze danych: MIC2003-1.2YM5.pdf
1050 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC2003-1.2YM5
Part Number MIC2003-1.2YM5 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 88667 pcs Arkusz danych MIC2003-1.2YM5.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 2.5 V ~ 5.5 V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5
Seria - Rds On (Typ) 70 mOhm
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tube
Package / Case SC-74A, SOT-753 Typ wyjścia P-Channel
Konfiguracja wyjściowa High Side temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy -
Ochrona usterek Current Limiting (Fixed), Over Temperature Obecny - Wyjście (Max) 1.2A