MIC2003-0.5YM5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2003-0.5YM5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC2003-0.5YM5
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
Arkusze danych: MIC2003-0.5YM5.pdf
1050 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC2003-0.5YM5
Part Number MIC2003-0.5YM5 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76093 pcs Arkusz danych MIC2003-0.5YM5.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) Not Required Napięcie - Obciążenie 2.5 V ~ 5.5 V
Typ przełącznika General Purpose Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-5
Seria - Rds On (Typ) 70 mOhm
Ratio - Wejście: Wyjście 1:1 Opakowania Tube
Package / Case SC-74A, SOT-753 Typ wyjścia P-Channel
Konfiguracja wyjściowa High Side temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba wyjść 1 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło On/Off
Typ wejścia Non-Inverting cechy -
Ochrona usterek Current Limiting (Fixed), Over Temperature Obecny - Wyjście (Max) 500mA
Podstawowy numer części MIC2003
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC2003-0.5YML-TR
MIC2003-0.5YML-TR
Producenci: Microchip Technology
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF
Na stanie: 4320 pcs
Pobieranie: MIC2003-0.5YML-TR.pdf
RFQ
MIC184YM-TR
MIC184YM-TR
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
Na stanie: 76177 pcs
Pobieranie: MIC184YM-TR.pdf
RFQ
MIC2003-0.5YM5TX
MIC2003-0.5YM5TX
Opis: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5