MCP4331-104E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4331-104E/ST Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCP4331-104E/ST
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC DGTL POT QUAD 100K 20TSSOP
Arkusze danych: MCP4331-104E/ST.pdf
370 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MCP4331-104E/ST
Part Number MCP4331-104E/ST Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC DGTL POT QUAD 100K 20TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 90601 pcs Arkusz danych MCP4331-104E/ST.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancja ±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ) 150 ppm/°C Stożek Linear
Dostawca urządzeń Pakiet 20-TSSOP Seria -
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Oporność (Ohm) 100k
Opakowania Tube Package / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Liczba kranów 129
Liczba obwodów 4 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamięci Volatile Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło SPI
cechy - szczegółowy opis Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 129 Taps SPI Interface 20-TSSOP