MCP100-270DI/TO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCP100-270DI/TO
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC SUPERVISOR 2.70V LOW TO92
Arkusze danych: 1.MCP100-270DI/TO.pdf2.MCP100-270DI/TO.pdf3.MCP100-270DI/TO.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MCP100-270DI/TO
Part Number MCP100-270DI/TO Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC SUPERVISOR 2.70V LOW TO92 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - Próg 2.625V Rodzaj Simple Reset/Power-On Reset
Dostawca urządzeń Pakiet TO-92-3 Seria -
Resetowanie Timeout 150 ms Minimum Nastawić Active Low
Opakowania Bulk Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Wydajność Push-Pull, Totem Pole Inne nazwy MCP100-270DI/TOR
MCP100-270DI/TOR-ND
MCP100270DITO
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Ilość napięć Monitorowany 1