LM2574-12BN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2574-12BN
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP
Arkusze danych: LM2574-12BN.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
450 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2574-12BN
Part Number LM2574-12BN Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 0.5A 8DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 47198 pcs Arkusz danych LM2574-12BN.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) - Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 8-PDIP Seria -
Opakowania Tube Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 52kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Obecny - Wyjście 500mA Podstawowy numer części LM2574