DSC1001DL2-013.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DL2-013.5000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001DL2-013.5000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 13.5000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001DL2-013.5000.pdf
840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001DL2-013.5000
Part Number DSC1001DL2-013.5000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 13.5000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64007 pcs Arkusz danych DSC1001DL2-013.5000.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkcjonować Standby (Power Down) Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 13.5MHz szczegółowy opis 13.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA