DSC1001DI5-025.6000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001DI5-025.6000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu MEMS OSCILLATOR
Arkusze danych: DSC1001DI5-025.6000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001DI5-025.6000
Part Number DSC1001DI5-025.6000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5948 pcs Arkusz danych DSC1001DI5-025.6000.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±10ppm Częstotliwość 25.6MHz
szczegółowy opis 25.6MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) - Rezonator bazowy MEMS
Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DSC1001DI5-024.0000T
DSC1001DI5-024.0000T
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD