DSC1001DI2-047.3885
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI2-047.3885 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001DI2-047.3885
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 47.3885MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001DI2-047.3885.pdf
840 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001DI2-047.3885
Part Number DSC1001DI2-047.3885 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 47.3885MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80268 pcs Arkusz danych DSC1001DI2-047.3885.pdf
Napięcie - Dostawa 1.7 V ~ 3.6 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkcjonować Enable/Disable Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 47.3885MHz szczegółowy opis 47.3885MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 7.2mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA