DSC1001DI2-026.6000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI2-026.6000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001DI2-026.6000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001DI2-026.6000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001DI2-026.6000
Part Number DSC1001DI2-026.6000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5438 pcs Arkusz danych DSC1001DI2-026.6000.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 26MHz
szczegółowy opis 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA