DSC1001DI2-006.7800T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DI2-006.7800T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001DI2-006.7800T
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001DI2-006.7800T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001DI2-006.7800T
Part Number DSC1001DI2-006.7800T Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSCILLATOR MEMS 6.78MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5273 pcs Arkusz danych DSC1001DI2-006.7800T.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 6.78MHz
szczegółowy opis 6.78MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA