DSC1001CL2-033.3333T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CL2-033.3333T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001CL2-033.3333T
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001CL2-033.3333T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001CL2-033.3333T
Part Number DSC1001CL2-033.3333T Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6045 pcs Arkusz danych DSC1001CL2-033.3333T.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 33.3333MHz
szczegółowy opis 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 7.2mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA Rezonator bazowy MEMS
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DSC1001CL2-033.3000B
DSC1001CL2-033.3000B
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSCILLATOR MEMS 33.3MHZ CMOS SMD
Na stanie: 6036 pcs
Pobieranie: DSC1001CL2-033.3000B.pdf
RFQ
DSC1001CL2-040.0000T
DSC1001CL2-040.0000T
Opis: OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD
Na stanie: 4339 pcs
Pobieranie: DSC1001CL2-040.0000T.pdf
RFQ
DSC1001CL2-033.3333
DSC1001CL2-033.3333
Opis: OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD