DSC1001CI5-019.2000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI5-019.2000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001CI5-019.2000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001CI5-019.2000.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001CI5-019.2000
Part Number DSC1001CI5-019.2000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71391 pcs Arkusz danych DSC1001CI5-019.2000.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
Inne nazwy 576-4959-5
DSC1001CI5-019.2000-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±10ppm Częstotliwość 19.2MHz
szczegółowy opis 19.2MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA Rezonator bazowy MEMS
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DSC1001CI5-022.5792
DSC1001CI5-022.5792
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: MEMS OSCILLATOR
Na stanie: 4031 pcs
Pobieranie: DSC1001CI5-022.5792.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS 19.000MHZ CMOS SMD
Na stanie: 5754 pcs
Pobieranie: DSC1001CI5-019.0000.pdf
RFQ
DSC1001CI5-019.2000T
DSC1001CI5-019.2000T
Opis: OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD