DSC1001CI2-074.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-074.2500 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001CI2-074.2500
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001CI2-074.2500.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001CI2-074.2500
Part Number DSC1001CI2-074.2500 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4165 pcs Arkusz danych DSC1001CI2-074.2500.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 74.25MHz
szczegółowy opis 74.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 8.7mA