DSC1001CI2-024.5760B
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CI2-024.5760B Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001CI2-024.5760B
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001CI2-024.5760B.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001CI2-024.5760B
Part Number DSC1001CI2-024.5760B Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6011 pcs Arkusz danych DSC1001CI2-024.5760B.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±25ppm Częstotliwość 24.576MHz
szczegółowy opis 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA Rezonator bazowy MEMS
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DSC1001CI2-024.5760
DSC1001CI2-024.5760
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD