DSC1001AL2-020.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001AL2-020.0000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Arkusze danych: DSC1001AL2-020.0000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001AL2-020.0000
Part Number DSC1001AL2-020.0000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 4913 pcs Arkusz danych DSC1001AL2-020.0000.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-VDFN Exposed Pad Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkcjonować Standby (Power Down) Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 20MHz szczegółowy opis 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Obecny - Dostawa (Max) 8mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA