DSC1001AI5-033.3330T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AI5-033.3330T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001AI5-033.3330T
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
Arkusze danych: DSC1001AI5-033.3330T.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001AI5-033.3330T
Part Number DSC1001AI5-033.3330T Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5112 pcs Arkusz danych DSC1001AI5-033.3330T.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Wydajność CMOS
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm) Funkcjonować Standby (Power Down)
Stabilność częstotliwości ±10ppm Częstotliwość 33.333MHz
szczegółowy opis 33.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Obecny - Dostawa (Max) 7.2mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA Rezonator bazowy MEMS
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DSC1001AI5-029.4912T
DSC1001AI5-029.4912T
Producenci: Micrel / Microchip Technology
Opis: OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD
Na stanie: 65582 pcs
Pobieranie: DSC1001AI5-029.4912T.pdf
RFQ
DSC1001AI5-033.3330
DSC1001AI5-033.3330
Opis: OSC MEMS 33.3330MHZ CMOS SMD