DSC1001AE2-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE2-148.5000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DSC1001AE2-148.5000
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM
Arkusze danych: DSC1001AE2-148.5000.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DSC1001AE2-148.5000
Part Number DSC1001AE2-148.5000 Producent Micrel / Microchip Technology
Opis MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76060 pcs Arkusz danych DSC1001AE2-148.5000.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V Rodzaj XO (Standard)
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Seria DSC1001
oceny AEC-Q100 Opakowania Tube
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Wydajność CMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkcjonować Standby (Power Down) Stabilność częstotliwości ±25ppm
Częstotliwość 148.5MHz szczegółowy opis 148.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Obecny - Dostawa (Max) 10.5mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) -