ATXMEGA32E5-MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32E5-MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA32E5-MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN
Arkusze danych: ATXMEGA32E5-MU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA32E5-MU
Part Number ATXMEGA32E5-MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42954 pcs Arkusz danych ATXMEGA32E5-MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 32-QFN (5x5)
Prędkość 32MHz Seria AVR® XMEGA® E5
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (16K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 26 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 1K x 8 szczegółowy opis AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-QFN (5x5)