ATXMEGA32D4-CUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA32D4-CUR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA32D4-CUR
Part Number ATXMEGA32D4-CUR Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 42373 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Seria AVR® XMEGA® D4
Odwrócona Recovery Time (TRR) 32MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 32KB (16K x 16) Rozmiar pamięci programu I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Inne nazwy 1611-ATXMEGA32D4-CURDKR Typ oscylatora A/D 12x12b
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) System operacyjny AVR
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta ATXMEGA32D4-CUR Rozszerzony opis AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA Bajty danych SRAM 1K x 8
Konwertery danych 1.6 V ~ 3.6 V rdzeń Rozmiar 4K x 8