ATTINY85-20PI
Przegląd produktów
Part Number: ATTINY85-20PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Arkusze danych: 1.ATTINY85-20PI.pdf2.ATTINY85-20PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATTINY85-20PI
Part Number ATTINY85-20PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5788 pcs Arkusz danych 1.ATTINY85-20PI.pdf2.ATTINY85-20PI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 8-PDIP
Prędkość 20MHz Seria AVR® ATtiny
Wielkość pamięci RAM 512 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (4K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 6 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP Konwertery danych A/D 4x10b