ATTINY26-16SC
Przegląd produktów
Part Number: ATTINY26-16SC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Arkusze danych: 1.ATTINY26-16SC.pdf2.ATTINY26-16SC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATTINY26-16SC
Part Number ATTINY26-16SC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5293 pcs Arkusz danych 1.ATTINY26-16SC.pdf2.ATTINY26-16SC.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 20-SOIC
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATtiny
Wielkość pamięci RAM 128 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 2KB (1K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA)
Liczba I / O 16 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 2 (1 Year)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 128 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC Konwertery danych A/D 11x10b