ATSAMR21E18A-MUT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATSAMR21E18A-MUT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Arkusze danych: 1.ATSAMR21E18A-MUT.pdf2.ATSAMR21E18A-MUT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATSAMR21E18A-MUT
Part Number ATSAMR21E18A-MUT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21247 pcs Arkusz danych 1.ATSAMR21E18A-MUT.pdf2.ATSAMR21E18A-MUT.pdf
Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.6 V Rodzaj TxRx + MCU
Seria SMART™ SAM R21 Interfejsy szeregowe I²C, SPI, UART, USART, USB
Wrażliwość -99dBm Rodzina / standard RF General ISM > 1GHZ
Protokół - Moc - Wyjście 4dBm
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATSAMR21E18A-MUTTR temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Modulacja O-QPSK
Rozmiar pamięci 256kB Flash, 32kB SRAM Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant GPIO 16
Częstotliwość 2.4GHz szczegółowy opis IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Szybkość transmisji danych (maks.) 250kbps Obecny - Transmisja 7.2mA ~ 13.8mA
Obecny - odbieranie 11.3mA ~ 11.8mA