ATMEGA8535-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA8535-16AC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA8535-16AC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Arkusze danych: 1.ATMEGA8535-16AC.pdf2.ATMEGA8535-16AC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA8535-16AC
Part Number ATMEGA8535-16AC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4786 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA8535-16AC.pdf2.ATMEGA8535-16AC.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-TQFP (10x10)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 512 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (4K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 44-TQFP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA)
Liczba I / O 32 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Konwertery danych A/D 8x10b