ATMEGA8-16PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA8-16PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Arkusze danych: 1.ATMEGA8-16PU.pdf2.ATMEGA8-16PU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA8-16PU
Part Number ATMEGA8-16PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 50400 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA8-16PU.pdf2.ATMEGA8-16PU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-PDIP
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (4K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Inne nazwy ATMEGA816PU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 23
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP Konwertery danych A/D 6x10b