ATMEGA8-16MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA8-16MC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA8-16MC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA8-16MC.pdf2.ATMEGA8-16MC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA8-16MC
Part Number ATMEGA8-16MC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4190 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA8-16MC.pdf2.ATMEGA8-16MC.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 32-VQFN (5x5)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (4K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA)
Liczba I / O 23 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5) Konwertery danych A/D 8x10b