ATMEGA6490-16AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA6490-16AI Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA6490-16AI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP
Arkusze danych: ATMEGA6490-16AI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA6490-16AI
Part Number ATMEGA6490-16AI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4815 pcs Arkusz danych ATMEGA6490-16AI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 100-TQFP (14x14)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (32K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 100-TQFP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 68 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Konwertery danych A/D 8x10b