ATMEGA644-20MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA644-20MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA644-20MU.pdf2.ATMEGA644-20MU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA644-20MU
Part Number ATMEGA644-20MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24461 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA644-20MU.pdf2.ATMEGA644-20MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 44-VQFN (7x7)
Prędkość 20MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (32K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATMEGA64420MU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 32
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Konwertery danych A/D 8x10b