ATMEGA48-20MMH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48-20MMH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA48-20MMH
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA48-20MMH.pdf2.ATMEGA48-20MMH.pdf
490 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA48-20MMH
Part Number ATMEGA48-20MMH Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62186 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA48-20MMH.pdf2.ATMEGA48-20MMH.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-VQFN (4x4)
Prędkość 20MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 512 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 4KB (2K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 28-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATMEGA4820MMH Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 23
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 256 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-VQFN (4x4) Konwertery danych A/D 8x10b