ATMEGA32-16PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA32-16PU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Arkusze danych: 1.ATMEGA32-16PU.pdf2.ATMEGA32-16PU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA32-16PU
Part Number ATMEGA32-16PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23075 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA32-16PU.pdf2.ATMEGA32-16PU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (16K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Inne nazwy ATMEGA3216PU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 32
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 1K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP Konwertery danych A/D 8x10b