ATMEGA168V-10PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA168V-10PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP
Arkusze danych: 1.ATMEGA168V-10PI.pdf2.ATMEGA168V-10PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA168V-10PI
Part Number ATMEGA168V-10PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5755 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA168V-10PI.pdf2.ATMEGA168V-10PI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 28-PDIP
Prędkość 10MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 23 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-PDIP Konwertery danych A/D 6x10b