ATMEGA16-16PJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA16-16PJ
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Arkusze danych: 1.ATMEGA16-16PJ.pdf2.ATMEGA16-16PJ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA16-16PJ
Part Number ATMEGA16-16PJ Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4804 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA16-16PJ.pdf2.ATMEGA16-16PJ.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 1K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 32 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP Konwertery danych A/D 8x10b