ATMEGA128-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA128-16AC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA128-16AC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Arkusze danych: 1.ATMEGA128-16AC.pdf2.ATMEGA128-16AC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA128-16AC
Part Number ATMEGA128-16AC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5211 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA128-16AC.pdf2.ATMEGA128-16AC.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-TQFP (14x14)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 128KB (64K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-TQFP
Inne nazwy Q1159467 Typ oscylatora Internal
temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA) Liczba I / O 53
Rozmiar EEPROM 4K x 8 szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)