ATM90E36A-AU-R
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATM90E36A-AU-R
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Arkusze danych:
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATM90E36A-AU-R
Part Number ATM90E36A-AU-R Producent Microchip Technology
Opis IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38509 pcs Arkusz danych
Napięcie - I / O Niska 2.8V, 3.6V Napięcie - I / O Wysoka 0.5%
Napięcie - Podział 48-TQFP (7x7) Shell Style 2.8 V ~ 3.6 V
Seria - Stan RoHS Digi-Reel®
Polaryzacja 48-TQFP Inne nazwy 1611-ATM90E36A-AU-RDKR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Miernik Rodzaj 0.4V, 0.8V
Błąd pomiaru 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Numer części producenta ATM90E36A-AU-R Typ obciążenia 3 Phase
Rozszerzony opis 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7) Opis IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Obecny - Dostawa 23mA