ATF750LVC-15SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATF750LVC-15SI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC
Arkusze danych: ATF750LVC-15SI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATF750LVC-15SI
Part Number ATF750LVC-15SI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC CPLD 10MC 15NS 24SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4936 pcs Arkusz danych ATF750LVC-15SI.pdf
Napięcie zasilania - Wewnętrzne 3 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 24-SO
Seria ATF750LVC Programowalny Rodzaj In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
Opakowania Tube Package / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Inne nazwy ATF750LVC15SI temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)