ATA5575M2250-DBB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATA5575M2250-DBB
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC RFID 128BIT 250PF ANIMAL BUMP
Arkusze danych: ATA5575M2250-DBB.pdf
15000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATA5575M2250-DBB
Part Number ATA5575M2250-DBB Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC RFID 128BIT 250PF ANIMAL BUMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 287594 pcs Arkusz danych ATA5575M2250-DBB.pdf
Napięcie - Dostawa - Rodzaj RFID Transponder
Dostawca urządzeń Pakiet Die standardy ISO 11784, ISO 11785
Seria - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Die Inne nazwy ATA5575M2250-DBBTR
ATA5575M2250-DBBTR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Berło -
Częstotliwość 100kHz ~ 150kHz szczegółowy opis RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 Die