ATA5575M1250-DBB
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATA5575M1250-DBB
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC RFID 128BIT EE 250PF UID BUMP
Arkusze danych: ATA5575M1250-DBB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATA5575M1250-DBB
Part Number ATA5575M1250-DBB Producent Microchip Technology
Opis IC RFID 128BIT EE 250PF UID BUMP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5453 pcs Arkusz danych ATA5575M1250-DBB.pdf
Napięcie - Podział Die Rodzaj RFID Transponder
Shell Style - Seria -
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja Die
Inne nazwy ATA5575M1250-DBBDKR temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Numer części producenta ATA5575M1250-DBB
Berło - Insertion, metoda usuwania -
Częstotliwość 100kHz ~ 150kHz Rozszerzony opis RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz Die
Opis IC RFID 128BIT EE 250PF UID BUMP