AT91SAM9X25-CU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91SAM9X25-CU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT91SAM9X25-CU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 32BIT 64KB ROM 217BGA
Arkusze danych: 1.AT91SAM9X25-CU.pdf2.AT91SAM9X25-CU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT91SAM9X25-CU
Part Number AT91SAM9X25-CU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 64KB ROM 217BGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13497 pcs Arkusz danych 1.AT91SAM9X25-CU.pdf2.AT91SAM9X25-CU.pdf
Napięcie - I / O 1.8V, 2.5V, 3.0V, 3.3V USB USB 2.0 (3)
Dostawca urządzeń Pakiet 217-LFBGA (15x15) Prędkość 400MHz
Seria SAM9X Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem -
SATA - Kontrolery pamięci RAM LPDDR, LPDDR2, DDR2, DDR, SDR, SRAM
Opakowania Tray Package / Case 217-LFBGA
Inne nazwy AT91SAM9X25CU temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)