AT91M42800A-33AI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M42800A-33AI Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT91M42800A-33AI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Arkusze danych: 1.AT91M42800A-33AI.pdf2.AT91M42800A-33AI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT91M42800A-33AI
Part Number AT91M42800A-33AI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4044 pcs Arkusz danych 1.AT91M42800A-33AI.pdf2.AT91M42800A-33AI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 144-LQFP (20x20)
Prędkość 33MHz Seria AT91
Wielkość pamięci RAM 8K x 8 Typ pamięci programu ROMless
Rozmiar pamięci programu - Peryferia WDT
Opakowania Tray Package / Case 144-LQFP
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 54 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 144-LQFP (20x20) Konwertery danych -