AT90USB82-16MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90USB82-16MUR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Arkusze danych:
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90USB82-16MUR
Part Number AT90USB82-16MUR Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41604 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Napięcie - Podział 32-VQFN (5x5)
Seria AVR® 90USB Stan RoHS Digi-Reel®
Odwrócona Recovery Time (TRR) 16MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 8KB (8K x 8) Rozmiar pamięci programu EBI/EMI, PS/2, SPI, UART/USART, USB
Polaryzacja 32-VFQFN Exposed Pad Inne nazwy 1611-AT90USB82-16MURDKR
Typ oscylatora - temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
System operacyjny AVR Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Numer części producenta AT90USB82-16MUR
Rozszerzony opis AVR AVR® 90USB Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5) Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Bajty danych SRAM 512 x 8 Konwertery danych 2.7 V ~ 5.5 V