AT90PWM81-16SF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM81-16SF
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Arkusze danych: AT90PWM81-16SF.pdf
333 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM81-16SF
Part Number AT90PWM81-16SF Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 47660 pcs Arkusz danych AT90PWM81-16SF.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 20-SOIC
Prędkość 16MHz Seria AVR® 90PWM Lighting
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (8K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT
Opakowania Tube Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Inne nazwy AT90PWM8116SF Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA) Liczba I / O 16
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-SOIC Konwertery danych A/D 8x10b; D/A 1x10b