AT90PWM1-16MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90PWM1-16MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT90PWM1-16MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN
Arkusze danych: 1.AT90PWM1-16MU.pdf2.AT90PWM1-16MU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AT90PWM1-16MU
Part Number AT90PWM1-16MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40922 pcs Arkusz danych 1.AT90PWM1-16MU.pdf2.AT90PWM1-16MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 32-QFN (7x7)
Prędkość 16MHz Seria AVR® 90PWM Lighting
Wielkość pamięci RAM 512 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 8KB (8K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 32-VQFN Exposed Pad
Inne nazwy AT90PWM1-16MUCT
AT90PWM1-16MUCT-ND
AT90PWM1-16MUDKR
AT90PWM1-16MUDKR-ND
AT90PWM1-16MUTR
AT90PWM1-16MUTR-ND
AT90PWM116MU
Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA) Liczba I / O 19
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 512 x 8
szczegółowy opis AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-QFN (7x7) Konwertery danych A/D 8x10b