AT89S8253-24PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AT89S8253-24PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
Arkusze danych: AT89S8253-24PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89S8253-24PI
Part Number AT89S8253-24PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5066 pcs Arkusz danych AT89S8253-24PI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 24MHz Seria 89S
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 12KB (12K x 8) Peryferia POR, WDT
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Typ oscylatora External temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 32 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 40-PDIP Konwertery danych -