AT89LS53-12PI
Przegląd produktów
Part Number: AT89LS53-12PI
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP
Arkusze danych: AT89LS53-12PI.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje AT89LS53-12PI
Part Number AT89LS53-12PI Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4863 pcs Arkusz danych AT89LS53-12PI.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Dostawca urządzeń Pakiet 40-PDIP
Prędkość 12MHz Seria 89LS
Wielkość pamięci RAM 256 x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 12KB (12K x 8) Peryferia POR, WDT
Opakowania Tube Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Inne nazwy AT89LS5312PI Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 32
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89LS Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 12KB (12K x 8) FLASH 40-PDIP